Novinky

Jak se stane z maminky manekýnka?

10.3.2013
Hvězdou za pár hodin
 
Do našeho malého kadeřnictví zavítala maminka Eva podobná stovkám jiných maminek. Její proměna vizáže v našem salonu znamenala vítězství v soutěži Estetiky proměny vizáže s týmem profesionálů.


pred.jpgpo.jpg
Jako první se maminky Evy ujmula majitelka Salonu Romana paní Romana Eichler. Na základě diskuse, v čem se paní Eva cítí nejlépe, a jak radikální změnu si přeje, společně vybraly pravé odstíny barev, a rozhodly o střihu.

Paní Eichler považuje za nejdůležitější kvalitní střih vlasů, společně s používáním kvalitních vlasových přípravků, které udrží vlasy v kondici do další návštěvy kadeřníka. Paní Evě doporučila vlasy zkrátit nikoliv však na krátko. Polodlouhé vlasy udrží objem, vysoké čelo umožňuje ofinu.

Vizážistka paní Hana Pekhartová radila v oblasti líčení. Pro „rychlolíčení“, které bývá u maminek nejčastější, v zásadě doporučuje užít tvářenku, která obličej tvaruje a dodá mu jas. Vytvarovat obočí tak, aby působilo přirozeně. Je-li obočí příliš světlé, doporučuje jeho ztmavení. Pak už stačí jen řasenka a lesk. Make-up řadí do péče o pleť a doporučuje jej nejlépe s UV filtrem.

Posledním krokem je práce stylistky paní Jandové, módní návrhářky Eclé Fashion. Maminku Evu oblékla pro 2 společenské příležitosti do šatů. Zvolila jedny fuchsiové barvy, úzkého střihu, které zvýrazňují štíhlou postavu. Jako doplněk náhrdelník v několika odstínech fialové, černé psaníčko a střevíčky. V druhém případě zvolila koktejlky s balónovou sukýnkou, zvýrazněnými černými ramínky, zdobným páskem a černými doplňky.

RH11_0093.jpgRH11_0116.jpg

Celou proměnu vizáže maminky Evy můžete shlédnout v naší fotogalerii.

Rychlý kontakt

Romana Eichler - Tel.: 777 587 581
Email:romanaeichler@gmail.com

Created by Kotyskova.com, Designed by FCT. Images buy fotogrph